Інформує про події на Сході України

«Маріупольтепломережа» знову влізла в борги

797 0

На даний момент заборгованість компанії перед постачальниками газу складає близько 850 мільйонів гривень.

З цієї суми 250 мільйонів гривень  – це «хвіст» мешканців міста, понад 85 мільйонів гривень борг по субсидії. Таку інформацію надає керівник комунального комерційного підприємства «Маріупольтепломережа» Дмитро Мирошниченко.

За повідомленням чоловіка відомо, що опалювальний період було пережито нормально і аварійних ситуацій не було. Кінець опалення припав на початок квітня, а саме 9.04, а гарячу воду відключать з початку травня.

Наголошується на тому, що плавальний басейн «Нептун» буде постачатися гарячою водою все літо. Також всі дитячі садочки на сьогодні мають у своєму складі бойлери, тому приміщення мають можливість в повному обсязі користуватися гарячою водою.

Дмитро Мирошниченко акцентував, що менша половина (40-45%) жителів міста Маріуполя користуються централізованою гарячою водою, інші ж громадяни вживають послуги бойлерів. Для того, щоб відновити циркуляційний водопровід, потрібно близько 90 мільйонів гривень. На даний момент ця проблема вирішується, так-як у підприємства не вистачає коштів. Тому собівартість гарячої води на даний момент складає 120 гривень за один кубометр, а самі ж громадяни оплачують тільки 87 гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.