Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Масштабних змін зазнають запорізькі дороги протягом 2019 року

Масштабних змін зазнають запорізькі дороги протягом 2019 року

704 0
Масштабних змін зазнають запорізькі дороги протягом 2019 року

Вже найближчим часом запорізькі дороги зазнають значних покращень. 11 грудня під час чергової наради профільної гуманітарної депутатської комісії ЗОР було оголошено, що зазначений регіон отримає порядком 550 мільйонів грн субвенції на ремонтні роботи тутешніх доріг.

Вже довгий час мешканці Запоріжжя бідкаються стосовно незадовільного стану тутешніх доріг. Протягом довгого часу громадяни просили звернути увагу чиновників на дану проблему. В свою чергу дана справа здвинулася з місця.

За попередньою інформацією керівника департаменту інфраструктури та розвитку промисловості Марини Барановської відомо, що в 2019 році планується масштабна реконструкція запорізьких доріг за рахунок державного бюджету. Слід додати, що протягом наступного року будуть надані гроші сумою в 400 мільйонів грн в рамках митного експерименту. Наголосимо на тому, що народні обранці встигли задіяти в роботу порядком 170 мільйонів грн.

Цікаво зауважити, що основна робота припаде на реконструкцію траси Кам’янка-Велика Лепетиха. Додатково будуть розроблена програма, щодо 22 доріг територіального значення. На покращення стану трас місцевого значення задіють близько 720 мільйонів грн. Майже 54 мільйона грн піде на продовження спорудження моста через річку Дніпро на Запоріжжі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.