Інформує про події на Сході України

Майже 300 тисяч харків’ян можуть зостатися без субсидії

925 0
Майже 300 тисяч харків’ян можуть зостатися без субсидії

Вже давно відома інформація, що чимала кількість харків’ян має «хвіст» у сплаті за блакитне паливо. Тож понад 30 відсотків (майже 300 тисяч )клієнтів компанії «Харківгаз Збут» можуть в майбутньому бути без субсидії.

Зауважимо, що станом на перше вересня 2018 р. заборгованість кожного із них дорівнює 20 неоподаткованих мінімумів. Саме вищезгадане число неплатежів, відповідно законодавству, є змістовним підґрунтям у відказі нарахуванні субсидії. Так від початку вересня 2018 р. валова сума громадян Харкова, котрі мають «хвіст» у сплаті блакитного палива складає біль ніш 1 мільярд 800 тисяч гривень.

Підприємство «Харківгаз Збут» кожного місяця звітує керівництву зі справ громадянської оборони список споживачів, що входять до числа боржників за природне пальне. Потім керівництво розглядає дану ситуацію на рахунок припинення дії субсидії через несплату грошей або відказ у її оформленні. Таку заяву оголосила директор відділку розрахунків за газ ТОВ «Харківгаз Збут» Тетяна Харченко.

До того ж харків’яни наважуються зостатися і зовсім без природного палива. Наразі протягом 2 попередніх місяців за заборгованість було припинення постачання газу понад 6 тисяч громадян міста. Надалі, щоб поновити газопостачання боржники повинні не тільки сплатити заборгованість, але й покрити фінанси за відключення та підключення блакитного палива.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.