Інформує про події на Сході України

Медицина потребує змін

6.83K 0

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, в якому йдеться про звільнення У. Супрун з займаної посади (міністра Міністерства охорони здоров’я). За словами одного з авторів документа, І. Шурми, на теперішній час охорона здоров’я за часи існування в Україні, перебуває в найгіршому стані. Неначе керівництво взовсім взагалі не розуміє медицину. Типу медицина потребує змін.

Враховуючи той факт, що проблеми постійно утворюються і викликають більше конфліктів, автори законопроекту вважають його абсолютно логічним. Наприклад, напередодні Нового року викликало розголосу питання щодо блокування роботи Інституту серця. Або ж провальна ситуація з закупівлею медичних засобів.

Харківчанин підтримав лікаря, який спас його 13 років тому

Найбільша претензія поступила від Бориса Тодурова. Так як в минулому році було провалено тендер на триста шістдесят чотири мільйони за програмою серцево-судинних захворювань. В результаті чого тепер нема за що закупити медикаменти. Це значно підвищує кількість смертей, оскільки медикаменти дуже дорогі.

Експерти також зазначають, що Міністерство здоров’я стало неначе закрита структура, яка остерігається професіоналів лікарів.

О. Берденко, яка є експертом в сфері медичного права зазначила, що Супрун не є поганою людиною. Але потрібно розрізняти такі речі, як хороша людина і професіонал.

Тетяна Бахтєєва зазначила, що на теперішній час ситуація з медициною є найгіршою порівняно з попередніми роками.

Разом з тим, взовсім недавно онкоцентри виявили незадоволення щодо сумнівних препаратів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.