Інформує про події на Сході України

Металокомбінат «Азовсталь» здобув нові освітлювачі

445 0
Металокомбінат «Азовсталь» здобув нові освітлювачі

DTEK ESCO осучаснив систему освітлення в транспортному відділені конвертерного цеху меткомбінату «Азовсталь» групи Метінвест.

Тож тепер на заміну 713 стареньких світильників буде направлено 553 LED-світильників. На відміну від попереднього обладнання, дана апаратура світитиме яскравіше, натомість електроенергії споживатиме менше. Повідомляють, що даний тип світильників на 90 відсотків економніший від попередніх. Дану інформацію надає прес-центр DTEK.

Також стає відомо, що майбутні світильники будуть забезпечувати рівномірне освітлення всього приміщення. Окрім цього, дана апаратура має підвищений рівень захисту від вологи та пилу. До складу світильників входить загартоване скло. Завдяки такому складові є шанс запобігти зменшення світового потоку. Обіцяють, що ці світильники матимуть термін експлуатації порядком 15 років. Надалі подібна система освітлення буде змонтована і у других відділеннях цеху.

Керівник DTEK ESCO Євген Бушма доповів, що нові освітлювачі є більш надійними, якщо брати в порівняння старе обладнання. Він сподівається, що дане оснащення покращить робочу діяльність працівників комбінату.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.