Інформує про події на Сході України

Міноборони збагатило бюджет міста на 1 мільйон гривень

531 0

Наразі за останнім повідомленням Depo.Харків прес-служба Харківського суду інформує, що Міністерство оборони відсудило у однієї з місцевих компаній більше 1 мільйона гривень. Причиною даного грошового стягнення являється розірваний контракт.

Тож розглянувши більш детально дану ситуацію відомо, що ще в травні минулого року на підставі аукціону державних закупівель чугуївська фірма була оголошена переможцем. В результаті дана компанія підписала угоду з Мінобороною щодо надання палива для газотурбінних двигунів. Наголосимо, що їхня валова вартість складає біль ніж 59 мільйоні гривень.

Надалі за установою договору завбачено, що за недотримання термінів постачання продукції, організація буде зобов’язана відшкодувати замовнику штраф в сумі 0,1 відсотка від загальної вартості продукції, з якої допущено протермінування виконання за кожну добу. Тож наслідком даної ситуації стала пеня, розмір якої доходить до 1 мільйона 200 тисяч гривень.

Надалі підприємство не змогло довести відсутності своєї провини. Повідомляється, що ТОВ усвідомлено знало про всі нюанси домовленості. Таким чином відповідно до частини 2 статтею 217 КУ учасник господарських відносин відповідає за невиконання або неналежне виконання господарського зобов’язання.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.