Інформує про події на Сході України

Міський бюджет Запоріжжя збільшився

5.13K 0

З початку 2017 року, як на Запоріжжі було ліцензовано алкогольні напої і тютюнові вироби до бюджету міста надійшло більше 15 мільйонів гривень. Ліцензію купували роздрібні торговці. Дана сума вища на 0,5 мільйона в порівняні з 2016 роком. Очікували отримати суму меншою в даному році майже на 300 тисяч гривень.

Найбільше купили ліцензій підприємницькі суб’єкти міста Запоріжжя. Даного року сума більша на на 81 тисячу гривень порівняно з попереднім роком. На другому місці Бердянський район, вони принесли до бюджету міста майже 2 мільйона гривень. Дана сума перевищує на 120 тисяч гривень попередній рік. На третьому місці Мелітопольський район, цього року вони збільшили надходження в бюджет міста на 135 тисяч гривень. А Енергорода принесла прибуток у розмірі 640 тисяч гривень, що на 48 тисяч гривень більше попереднього року. Такі райони як Василівський і Токмацький купили ліцензій на 720 тисяч разом.

Підприємство Запоріжжя заборгувало 6000000 гривень місту

За весь цей часу було видано майже 5 тисяч ліцензій, завдяки яким продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів є законним. Кількість куплених ліцензій постійно збільшується.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.