Інформує про події на Сході України

Митники, держвиконавці та зберігачі Мін’юсту “згубили” транспортні засоби

798 0

За інформацією слідчих міста Харків, 2015 року було виявлено зникнення більше 30 транспортних засобів. Справу веде Харківська місцева прокуратура№2.

Автівки, котрі коштують понад 15 мільйонів гривень, у 2014 р. повинні перейти під нагляд зберігачу. Ним являвся працівник фірми ПП «Нива ВШ» та ПП СП «Юстиція». За часів Януковича він мав право на розпорядження вищезгаданого майна.

Але версія зберігача інша. Він був присутній, коли описували машини, але транспорту бракувало місця для зберігання транспорту, про що розповів. Далі стало відомо з договорів приймання-передачі про передачу цих машин наступному зберігачу. Це було ним перевірено за відповідною адресою, але про подальше перебування транспорту йому не відоме.

Заступник керівника Київського відділення урядової виконавчої служби у Харкові при розслідуванні аргументували, що  передавати арештовані автівки можна було завдяки згоди державного виконавця. Але вищезгаданих розпоряджень ДВС не проголошувала.

Вже наступний зберігач  зауважив – ставив підпис під угодою прийому-передачі, але транспорту не бачив. Також чоловік надав ним інформацію, що перший зберігач не передав йому всі необхідні документи.

Митна служба Харкова звинувачує у цьому першого зберігача. Є свідчення екс-завскладом, яка наголосила, що перший зберігач надав неправдиву інформацію і що саме йому було надано 35 машин.

Висновок правоохоронних органів такий, що «вилучені за вироком залу присяжних 35 машин приховані невстановленими під час досудового слідства особами, що унеможливило їх здійснення урядовою виконавчою службою в прибуток України».

Так було розпочато кримінальне діло за частиною 2 статтею 388  та частиною 2 статтею 364 КК. За останньою інформацією вирок нестиме собою  позбавлення свободи на термін від 3 до 6 років.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.