Інформує про події на Сході України

“Мотор Січ” втратило контроль над підприємством на окупованих територіях

1.77K 0

Радою  директорів підприємства було проведено звернення відповідним держорганам, повідомивши про втрачений на деякий час контроль ще від двадцятого грудня минулого року.

Підприємство “Мотор Січ”, яке випускає авіаційні двигуни та газотурбінні установки, яке вважається найбільшим українським підприємством у своїй сфері повідомило про втрачений тимчасово контроль над відокремленим підрозділом “Сніжнянським машинобудівним заводом”, який дислокується в частині Донецької області, що на даний момент є непідконтрольною Україні.

Внаслідок чого радою директорів було звернено до держорганів повідомивши про втрачений контроль на невизначений термін. Підприємством в період від січня до вересня минулого року було збільшено свій прибуток майже на сорок відсотків в порівннянні з попереднім роком, а саме до більш ніж двох з половиною мільярдів гривень, що до цього становив без двохсот мільйонів два мільярда. А в 2016 році підприємством було скорочено майже на сорок відсотків в порівнянні з попереднім.попереднім роком.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.