Інформує про події на Сході України

На будівництво харківського метрополітену виділено кругленьку суму

451 0

Протягом нинішнього року владою міста заплановано виділити на потреби будівництва підземки порядком 30 мільйонів гривень. Попередню інформацію було нещодавно повідомлено в Центрі транспортних стратегій.

Тож зауважимо, що на продовження ІІІ лінії місцевого метрополітену харківська казна виділить більше ніж 30 мільйонів гривень. Окрім цього, повідомляється про досить великий потік людей, котрий користується системою метро. Тобто за рік підземкою пересувається близько 206 мільйонів жителів міста. Сама ж система метро включає 3 діючі лінії, загальна протяжність  якої досягає 38 км.

Цікаво зауважити, що дещо раніше на шпальтах харківських газет розлетілася інформація про дорожчання  проїзду в місцевому  метрополітені. Відповідну заяву повідомили робітники КП «Харківський метрополітен». Чинний мер Харкова аргументував дане рішення підвищенням цін на електроенергію та зростання «мінімалки». Окрім цього, Геннадій Кернес додав, що зараз досить стрімко оновлюється рухомий склад в метро, що не може не позначитися на вартості проїзду. Чи очікувати харків’янам найближчим часом зліт цін – поки не відомо, але команда «Агент news» буде пильно відслідковувати дане питання.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.