Інформує про події на Сході України

На Донбасі знову відбулася стрілянина

2.26K 0
На Донбасі знову відбулася стрілянина

Російсько-окупаційні сили продовжують порушувати договір про перемир’я. Так на Донецькій окупованій території військові декілька раз вчинили обстріл позиції Збройних Сил України. Через воєнні дії противника українська армія зазнала втрат – помер один воїн, ще один – зазнав тілесних пошкоджень.

Прес-центр штабу АТО в своїй соціальній мережі розповідає, що було здійснено три ворожиш обстріли. Насамперед агресор завдав шкоди фронту українських заступників на територіях населених пункті, як  Авдіївки та Водяне.

Через активні дії ворожих сил було втрачено нашого бійця. Ще одного постраждалого доставлено до медичного центру  де вже була надана невідкладна медична допомога.

Зауважимо, що це вже не перша втрата за цей місяць від сторони агресора. Так в ніч проти 9 березня на окупованій території Донбасу помер від куль снайпера боєць Національної гвардії України Юрій Луговський. Минулого місяця вмер 19-річний юнак – Олександр Севко, якого також було поранено внаслідок обстрілу снайперів.

Також раніше розвідини центру Антитерористичних операцій інформувала, що  на території АТО на Донецький напрямок поступила група сербських найманців-снайперів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.