Інформує про події на Сході України

Головна » ДОНЕЦЬК » На Донеччині закінчилася програма «доступні ліки»  

На Донеччині закінчилася програма «доступні ліки»  

342 0
На Донеччині закінчилася програма «доступні ліки»  

В одному із містечок Донецька тимчасово припиняє діяти програма «доступні ліки». Відповідну заяву було оголошено керівницею управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради Оленою Мироновою, повідомляє Depo.Донбас. У епіцентрі цієї події опинилося місто Бахмут, у якому за даною програмою функціонує 12 аптечних пунктів.

Звернемо вашу увагу на тому, що зазначені незручності триватимуть декілька неділь, після чого програма працюватиме у звичайному режимі. Повідомляють, що основною причиною припинення видачі ліків являється брак фінансування.

Відтепер пацієнти, які страждають на розлади ССС, з бронхіальною астмою чи цукровим діабетом ІІ типу, повинні самотужки покривати свої витрати, стосовно придбання лікарських препаратів.

Наголосимо на тому, що своє оголошення пані Миронова закінчила досить приємною новиною. Таким чином від початку квітня в Україні буде змінено умови заходу «Доступні ліки». Тобто  передбачається збільшення доступного асортименту за програмою ліків. Окрім цього, тепер не потрібно вистоювати чергу, заради отримання відповідного документу, бо скоро виписка рецепту буде не обов’язковою.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.