Інформує про події на Сході України

На Харківщині реалізують проекти жителі з окупованих територій

2.33K 0

Отримання фінансової допомоги на створення власного бізнесу очікує семеро членів малозабезпечених сімей та переселенців.

Комісією із облдержадміністрації щодо залучення до праці людей із малозабезпечених сімей та втікачів із Донбасу було підтримано бізнес-плани учасників в рамках проекту “Рука допомоги”.

Проект допоміг уроджениці міста Антрацит, що в Луганській області, та на даний момент є мешканкою Харкова, стати власницею мобільної кав’ярні, уродженцю Донецька відкрити СТО, та уродженцю міста Кіровськ, що в Донецькій області, зайнятись тюнінгованням авто. Також, серед проектів є відкриття піцерії, облаштування пасіки в Шевченковому з отриманням екологічного меду. Ще одному малозабезпеченому нададуть кошти на поліграфічний бізнес, а саме художнє оформлення книжок.

В рамках проекту “Рука допомоги” фінансову допомогу вже надано 18 учасникам з Харківщини на суму більше 1,5 мільйона гривень на втілення бізнес-планів. Також, більше 200 безробітних учасників пооекту було вжаштовано на роботу та більше 130 залучено до громадських робіт.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.