Інформує про події на Сході України

На Харківщині мають призвати близько півтори тисячі чоловік

1.79K 0

Згідно з планом складений на весняний призив цього року на Харківську область повинно бути призвано 1 тисяча 400 чоловік.

Дану інформацію було надано замісником військового комісара в Харківській області Сергієм Гатченком під час засідання облдержадміністрації, на якому розглядали питання строкового призиву на службу та укомплектування контрактної армії.

Взагалі запланували провести підготовку, щоб забезпечити якісну та своєчасну організацію строкового призиву, а також проведено аналітичний аналіз по минулому осінньому призиву, що було зазначено замісником комісара.

Сергієм Гатченком також була надана інформація про плану минулорічного осіннього призиву, згідно з якими ряди військ мали поповнитись більш ніж на вісім з  половиною сотень чоловік. План було повністю виконано, більша половина з призваних, а це більше півтисячі була направлена до Збройних сил України. А саме більше трьох з половиною сотень до Сухопутних військ, більше сотні до Повітряних сил, менше півсотні до Високомобільних десантних військ та більше чотирьох десятків до Військово-морських сил. Решту ж було направлено до інших військових формувань, а саме три сотні до Національної гвардії Міністерства внутрішніх справ та чверть сотні до Державної служби транспортного зв’язку.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.