Інформує про події на Сході України

На Харківщині не буде регулювання цін

5.62K 1

В Україні скасовано регулювання встановлених цін державою. Це означає, що кожна фірма сама може встановлювати цінову політику без прив’язки до стандартів.

Таке рішення ввійшло в дію з 1 липня. Вони обгрунтували це тим, що буде зменшено тиск на підприємства, що покращить економічні процеси в країні. Олександр Охріменко, який є економістом вважає, що це не матиме ні на що вплив. Оскільки дана програма давно вже не працює. Гроші дійсно виділялися, але не давало ніякого результату. Та все ж, вже осінню ціни на продукти можуть дещо піднятися.

Харків’янам можуть не надати платіжки за комунальні послуги

О. Дорошенко, який займає посаду директора Асоціації торговельних мереж поділився, що враховуючи прийняття даного закону говорить про те, що відсутнє державне регулювання цін. А в розвинених країнах різких коливань цін по сезонам взагалі нема.

Згідно розрахунків фахівців, раніше в середньому на продукти харчування українські сім’ї витрачали майже 60%, а ті, які є малозабезпеченими , то 80%. Тобто, якщо ціни зростуть, то ці показники також піднімуться.

А В. Рубан, який є економістом зазначив, що завдяки державне регулювання цін сприяло захисту бідних верств населення. І це може посприяти збільшенню бідності серед українців.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.