Інформує про події на Сході України

На Харківщині підвищили квартирну плату

1.16K 0

Нещодавно стала відома інформація, що середньостатистична ціна на квартиру зросла на 20 відсотків. За словами керівника департаменту житлового господарства Романа Нехорошкова відомо, що зміна цін залежить паралельно від росту мінімального грошового доходу особи.

Так повідомляється, що зростання квартирної плати дасть можливість збільшити працівникам комунальної сфери заробітну плату на 20 відсотків. В житловому господарстві Харківщини працює в порядку 10 тисяч осіб. Працівники мерії наголошують на тому, що всі існуючі пільги зберігаються.

Нововведенні тарифні плани розміщені в міській газеті «Харківські вісті». Всього мешканці Харкова оплачують понад 12 видів послуг, які в утримання особняків та при прибудинкових місцевостей. До цього переліку можна віднести прибирання двору, забезпечення нормального функціонування ліфту, водозабезпечення, обслужування вентиляційних каналів, мережі електричного забезпечення та багато інших.

Цікаво, що останні зміни щодо збільшення суми за квартирну плату були проведені влітку минулого року. Тоді ціна зросла від 26,9 копійок до 4, гривень за один м2 житлової площі.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.