Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » На Харківщині планують створити інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами

На Харківщині планують створити інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами

1.55K 0
На Харківщині планують створити інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами

Ольга Деменко – голова Департаменту освіти заявляє, що даний центр буде займатися з особливими дітьми, які потребують характерних умов. Заклад буде функціонувати за адресою вулиця Гвардійців Широнінців 38-Г. Також було зроблена заява, що центр буде функціонувати безкоштовно.

Ольга Деменко розповіла, що з початку літа інклюзивно-ресурсний центр зможе приймати батьків, які мають певні питання щодо навчання та виховання дітей, котрі потребують особливих потреб. В закладі будуть надавати допомогу кваліфіковані кадри такі як: психологи, логопеди, дефектологи. Також потрібно зауважити, що буде створений кабінет лікувальної фізкультури. Робота фахівців буде направлена на індивідуальні та загальні прийоми.

Центр матиме 2 основні направленості в роботі. Перша направлення – це допомога в визначенні міста навчання, друге – надання кваліфікованої підтримки в сфері корекції та в плані реабілітації.

Відомо, що інклюзивно-ресурсний заклад матиме особистий сайт в інтернет мережі.

Повідомляють, що 2018 році буде відкритий ще один освітній заклад, а саме дитячий садочок № 282, який знаходитиметься в Московському районі. В плановому порядку будуть проведені роботи з реконструкції закладу та закупка спеціального обладнання. За інформацією, вже з початку вересня будуть працювати 3 групи на 70 осіб.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.