Інформує про події на Сході України

На Харківщині планують втілити в життя проект «Енергія світу»

1.33K 0

Повідомляють, що перші роботи будуть розпочинати вже з наступного тижня  в Коломацькому районі. Дану інформацію підтвердив керівник Управління паливо-енергетичного комплексу ХОДА Андрій Парамонов.

Відомо, що план дій вуличного освітлення було обговорено  19 квітня, під час зустрічі начальників профільних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації разом з представниками об’єднаних громад.

Парамонов зауважив, що здійснення заходу залежить напряму від голови області Юлії Світличної, так-як вона контролює цією подією. Також чоловік повідомив що було розглянуте питання на рахунок позначення напрямку формування пілотного проекту до 2021 року.

Взято за мету, щоб через 3-4 місяці сформувати план дій по всім населеним регіонам та містах. На даний момент розпочата реалізація понад 59 угод дві з яких вже заключено.

Також під час засідання були обговорені такі питання, як:

  • підготовка до осінньо-зимового етапу 2018-2019 років господарських комплексів і об’єктів суспільної галузі;
  • покращення контролю щодо збереження архітектурних пам’яток Харківщини.

Планується, що реалізація заходу розпочнеться в цьому році. Також передбачено облаштування зовнішнього освітлення на 300 вулицях в 137 населених пунктах в котрих мешкає понад 200 тисяч харків’ян.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.