Інформує про події на Сході України

На Харківщині проведено засідання щодо підсумків минулого року

290 0

Нещодавно на Харківщині були оголошені результати діяльності, стосовно розвитку регіону за 2018 рік. Дану тему активно обговорював замісник голови ОДА Михайло Черняк разом з народними очільниками. Саме засідання відбулося в Центрі розвитку місцевого самоуправління.

Тож першочергово пан Черняк закцентував увагу на ролі реформ місцевого самоуправління та децентралізації. Не меншого значення було приділено росту харківському бюджету. Якщо брати в аналогію минулий рік, можна прослідкувати таку тенденцію, що тутешня скарбниця зросла більше ніж в 2 рази. Потім замісник голови ОДА додав, що наразі наявна позитивна динаміка в руслі модернізації органів влади, покращенні рівня надання послуг населенню та розвитку суспільних об’єктів.

Надалі пролунала заява за даними керівника Центра розвитку місцевого самоуправління Діани Баринової, що на сьогодні в області нараховується 18 об’єднаних територіальних громад ( 6 з них були започатковані в тому році). Валова кількість громадян, що проживають на даній місцевості досягає 300 тисяч.

Наостанок директор додала, що в минулому році була здійснена спеціалізована робота на обласному рівні, а саме 356 заходів для 11 тисяч осіб. Надалі пані зауважила, що в цьому році заплановано багато плідної роботи.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.