Інформує про події на Сході України

На Харківщині проводять ремонт клубу

3.32K 0

Проводиться ремонт клубу та будівництво нового спортивного майданчика в Феськах. Зараз відбувається проведення ремонтних робіт сільського будинку культури, на  які Харківська Обласна Державна адміністрація виділила 70 тисяч гривень.

На даний момент функціонує котельня з викоританням альтернативного палива, яка опалює приміщення клубу. В планах відремонтувати покрівлю фундаменту будинку культури.

Про незадовільний стан будівлі повідомляє заступник голови державної адміністрації Євген Шахненко. Потребу в екстренному порятунку мають стіни та покрівля, необхідна заміна кроквяної частини та накриття металопрофілем. Також, є потреба в додатковому вимощенні.

Зі слів голови районної адміністрації, зараз проводять розробку нового проекту. Після підготовки відповідної документації виділять кошти на початку наступного року для ремонту покрівель.

У той де час, спортивний майданчик в селі продовжує будуватися. Є необхідність у ремонті дороги від села до Золочівської траси. Ремонтування дороги місцевого значення у наступному році проводитиметься за віданням обласної адміністрації. Першою із відремонтованих Золочівського району має стати феськівська дорога.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.