Інформує про події на Сході України

На Харківщині роздавали контрацептиви

4.67K 1

У Харківській області в місті Лозово була проведена соціальна акція “Знання молоді щодо контрацепції”.

Провели подію в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене”. Попередньо організатори проводилил опитування, наскільки молодь знається на способах контрацепції. Було залучено сто учасників, вік яких становив від 16 років до 30. Після опитування кожному давали контрацептив – презерватив.

Згідно отриманої інформації в результаті опитувань відомо, що більша частина респондентів давали правильні відповіді на запитання.

Але також зробили висновок, що молодь погано знає, які бувають види контрацепції.

З Харкова до Києва курсуватиме швидкісний потяг

Оскільки на запитання: “Які види контраценптивних засобів ви знаєте?” лише 36% опитаних перерахували ВМС (негормональні спіралі), КОК (гормональні таблетки), сперміциди, презервативи, гормональні пластирі і вагінальні кольца. А в 2% респондентів питання викликало затруднення.

На питання “Яка найчастіше причина, що ви відмовляєтеся від використання контрацептивів?” 37% відповіли, що це алкогольне сп’яніння. 1% опитаних не змогли відповісти. В 27% осіб контрацептиви викликають дискомфорт і для 35% причиною є незапланований секс.

72% респондентів не погодилися з питанням “Чи дійсно можна займатися сексом під час “безпечних” днів без контрацепції”. 26% так дійсно вважають. І лише 2% громадян не відповіли.

На питання “Коли жінка може завагітніти?” 20% опитаних вибрвли, що під час першого сексу, 14% – під час менструації, 12% – під час перерваного статевого акту, 7% – якщо вона кормить грудьми, 1% – тяжко відповісти і 47% вважають, що в всіх цих випадках.

90% респондентів вважають, що душ після сексу не захищає від вагітності, а 10% погодилися з таким запитанням.

На запитання, “Чи потрібен взагалі презерватив?” 66% відповіли – так, 27% – незавжди потрібний і 7% вважають що ні.

У випадку, коли респонденти відповідали не правильно, волонтери казали правильну відповідь і пояснювали чому так.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.