Інформує про події на Сході України

На Харківщині розпочалася підготовка до шкільних нововведень

881 0

В нинішньому році первачки будуть поступати в школи за новими правилами. Відтепер в силу рішенню Міністерства освіти України набір дітлахів буде відбуватися в декілька етапів.

Якщо розглянути цей план біль детально то в перший захід, до 1 червня, будуть зараховуватися ті діти, які закріплені за певним навчальним закладом за місцем проживання. На додачу, буде створений пріоритет, який надаватиме першочергове право вступати дітям, сестри чи брати яких вже навчаються в даній школі.

Від початку 1 та до кінця 15 червня відбудеться зарахування «не місцевих» та тільки, якщо в школі ще будуть вільні місця. Хто стане щасливчиком, буде вирішуватися шляхом жеребкування.

Даними нововведеннями батьки залишаються не в захваті, аргументувавши це тим, що вони не розуміють, куди потрапить їхня дитина і до чого готуватися. Також до числа «мінусів» батьки відносять те, що від майбутнього первачка ні чого не залежить. Та все ж є і плюси цього заходу – зменшення можливості корупції.

В навчальних закладах викладачі різної думки. Деякі вважають, що ці нововведення ні як не вплинуть на навчальний процес, інші ж залишаються в стані невизначеності.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.