Інформує про події на Сході України

На Харківщині ведуться активні ремонтні роботи медичних закладів

614 0

Наразі колосальних змін зазнали медичні заклади Харкова. Чимала кількість лікарень була відремонтована та облаштована новою апаратурою. Тож у депутатів ХОДА взято за мету вже до кінця нинішнього року закінчити реконструкційні роботи біль ніж в 30 медичних закладах.

Зауважимо, що до числа структур, котрі зазнають модернізацію можна віднести і пам’ятки архітектури, котрі знаходяться на межі руйнування. За приклад візьмемо Вовчанську центральну районну лікарню , котру було зведено більше 100 років потому. В даному приміщенні проводилися почесні бали та звані вечері . В середині минулого віку там відкрили поліклініку і саме від того часу споруда ні разу не була відремонтована.

На сьогодні відділення стаціонару привели до ладу і вже зараз ведеться прийом пацієнтів. У 2019 році взято за мету відкрити відділення хірургії та невідкладної реанімаційної допомоги.

Ще один заклад, а саме обласна лікарня для чорнобильців не бачила ремонту більше 35 років. Поки реконструйоване приймальне відділення і кабінет фізіотерапії.

Наголосимо на тому, що з масштабних проектів на сьогодні являється зведення з нуля нового онкологічного центру. Повідомляють, що вже через декілька місяців буде в повній мірі готовий проект.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.