Інформує про події на Сході України

На Харківщині затримали любителів дурману

7.61K 0

Жінка п’ятдесяти трирічного віку, яка здавала житло вже неодноразово про це пошкодувала, так як це для неї вернулося негативом. Житло знімав в оренду чоловік в місті Дергачі.

Тільки от використовував приміщення не для проживання, а утворив там наркотичний цех. В середині будинку часто можна було відчути ацетоновий запах, та й дивні гості часто до нього навідувалися. Запідозривши, жінка звернулась до поліції. Коли ж вони прибули на місце призначення, застали там самого мешканця і ще трьох чоловіків. Обшукавши квартиру були знайдені шприци і різні прилади для того, щоб виготовляти наркотичні засоби. Житель намагався сховати все це в сміттєвий пакет.

Харківським водіям варто бути обережнішими

Також затримали ще одного любителя дурману в районі Бакалійський. Працівниками поліції з його помешкання було вилучено 1 л марихуани і приблизно два кілограма конопельного насіння. Чоловік тридцяти семи років сказав поліцейським, що це лише для особистого використання.

Їх двох можуть позбавити волі терміном до 3 років. Це передбачається законодавством, а саме першою частиною триста дев’ятої статті.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.