Інформує про події на Сході України

На Харківщині затримали любителів дурману

6.71K 0

Жінка п’ятдесяти трирічного віку, яка здавала житло вже неодноразово про це пошкодувала, так як це для неї вернулося негативом. Житло знімав в оренду чоловік в місті Дергачі.

Тільки от використовував приміщення не для проживання, а утворив там наркотичний цех. В середині будинку часто можна було відчути ацетоновий запах, та й дивні гості часто до нього навідувалися. Запідозривши, жінка звернулась до поліції. Коли ж вони прибули на місце призначення, застали там самого мешканця і ще трьох чоловіків. Обшукавши квартиру були знайдені шприци і різні прилади для того, щоб виготовляти наркотичні засоби. Житель намагався сховати все це в сміттєвий пакет.

Харківським водіям варто бути обережнішими

Також затримали ще одного любителя дурману в районі Бакалійський. Працівниками поліції з його помешкання було вилучено 1 л марихуани і приблизно два кілограма конопельного насіння. Чоловік тридцяти семи років сказав поліцейським, що це лише для особистого використання.

Їх двох можуть позбавити волі терміном до 3 років. Це передбачається законодавством, а саме першою частиною триста дев’ятої статті.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.