Інформує про події на Сході України

На Харківщині жителів стає менше

6.72K 1

Згідно даних по статистиці населення в Харківській області на перше січня поточного року там проживало два мільйона сімсот одна двісті тисячі громадян.

В облстаті Харкова поділилися, що протягом попереднього року кількість населення змінилося в меншу сторону на сімнадцять тисяч чотириста двадцять вісім осіб. А якщо брати до уваги природні причини, то можна віднімати ще вісімнадцять тисяч двісті двідцяит п’ять громадян. Приріст населення рівний сімсот дев’яносто семи громадянам.

Якщо прослідковувати всю територію України, то протяг попереднього року населення скоротилось на сто сімдесят шість тис осіб.

Одними з головних причин смерті являються серцево-судинні захворювання (в світі Україна посідає на друге місце по захворюваності), ракові захворювання (в світі Україна посідає на десятоме місце, а в Єаропі друге) і нещасні випадки (через споживання алкоголю Україна посідає п’яте місце в світі. А через захворювання СНІДом – перше в Європі).

Експерти Департаменту з економічних і соціальних питань ООН допускають думку що на протязі тридцяти троьх років чисельність населення України може змінитися в меншу сторону на десять мільйонів жителів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.