Інформує про події на Сході України

На Харківщині з’явиться перше на всю Україну ІТ-селище

469 0

Невдовзі в Україні буде реалізовано перше ІТ-селище для програмістів та розробників. Таким чином в місті з’явиться сучасна екосистема для добротного життя, якісної діяльності вихідців із ІТ-сфери та їх родини.

Завдяки такій програмі професіонали матимуть перспективу випускати інноваційні проекти. Розробники даного заходу вважають, що дані умови будуть стимулювати працювати ІТ-робітників на території своєї держави, а не за її межами. Таку інформацію оголосив фаундер підприємства та основоположник житлового комплексу EVO country club Микола Удянський.

Пан Удянський акцентував на тому, що в нашій країні є багато досить висококваліфікованих працівників вищезгаданої сфери, але працювати та розвиватися далі вони продовжують в інших країнах. Тому і на цьому підґрунті був розроблений даний проект.

Розглянувши більш детально цей захід стає відомо, що приміський комплекс перебуває в 7 кілометрах від Харкова, а саме на березі Вяловського водосховища. Планується облаштувати місцевість спортивними залами, тенісними майданчиками, басейнами… Головою родзинкою місцевості вважають екологічно чистий осередок, приватний пляж та надійну систему охорону.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.