Інформує про події на Сході України

На Харкові запроваджуються нові тарифи 

472 0
На Харкові запроваджуються нові тарифи 

Тож тільки розпочався 2019 рік, як і одразу ж за ним розпочалися злети цін на комунальні послуги. В першу чергу здорожчання цін буде стосуватися блакитного палива, електроенергії та проїзду

Наголосимо на тому, що підвищення вартості на електротранспорт припаде на наступний місяць. 6 лютого під час чергового скликання виконкому будуть обговорювати дане питання, а саме доцільність зросту ціни разового проїзду в трамваї з 4 грн до 6 грн. Аргументують таке впровадження зростанням «мінімалки» та вартості на електроенергію.

Також, не оминуло змін зростання плати за гарячу воду. Тепер за цьогорічними тарифами потрібно сплатити на 15,5 відсотків більше, чим це було в минулому році. Наразі мешканцям міста, потрібно спустошити свої гаманці за гарячі батареї в будинку без лічильника більше 39 гривень за м2 площі. Якщо ж в помешканні наявний апарат обліку, то одна гігакалорія обійдеться в 1539,5 грн.

Жителі Харкова обурені прийдешнім тарифам. В деяких випадках сім’ям потрібно додатково сплатити більше 500 гривень за комунальні послуги. Громадяни й гадки не мають, як можна благополучно жити з такими захмарними цінами і сподіваються на їх швидший перерахунок та спад.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.