Інформує про події на Сході України

На Харківщині зросла площа посівів

1.8K 0

На даний момент загальна площа посіві дорівнює 1 800 00 гектарів.

Мар Беккер – замісник керівника ХОДА зробив заяву, щодо того, як відбуватиметься в цьому році посадкова компанія та яку рослинність будуть саджати. Відомо, що в порівнянні з минулими роками площа посіві на Харківщині зросла на 2 % і дорівнює близько 1 800 00 гектарів.

Також чоловік наголошує, що з загальної суми озимий клен складає 525 тисяч га, з котрих більш ніж 517 тисяч гектарів – озима пшениця. Взято за мету в нинішньому році засіяти злакові культури площею 1 мільйон 47 тисяч га. Ця цифра складає 58% від загального показника посадкових площ і відповідає  нормам, що відносяться до співвідношення культур.

Відомо, що теперішнього року будуть сіяти яровий ячмінь (140 тисяч га), кукурудзу (282 тисяч га), соняшники (470 тисяч га). Підвищили посіви гороху і тепер дорівнюватиме майже 148 тисяч гектарі. Марк Беккер запримітив, що  буде посаджена картопля та овочі, площа яких складатиме 90 тисяч гектарів, а харчові культури становитимуть 90 тисяч гектарів.

Марк Беккер інформує, що врожай буде залежати загалом від погоди, бо за відсутності опадів можна буде забути про великий врожай.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.