Інформує про події на Сході України

На Харкові зростає ціна за комунальні послуги

287 0

Відтепер жителі Харкова будуть оплачувати більше за одну із комунальних послуг. Тож 12 грудня виконавчий комітет ХМР під час чергової наради схвалив нові тарифи стосовно послуги вивезення побутового сміття.

За останньою інформацією, котру повідомив Михайло Фатєєв – заступник Харківського міського голови та за сумісництвом керівник Департаменту економіки та комунального майна відомо, що тарифи зростуть для всієї категорії населення. В майбутньому ціна за 1 кубічний метр сміття з одного громадянина дорівнюватиме 22 гривні 8 копійок. Зауважимо, що на сьогодні варіює в межах 10 гривень 15 копійок.

Пан Фатєєв додав, що останнє зростання цін, з даного виду комунальних послуг було прийняте ще в 2014 році. За останній час на чималу суму зросла розцінка дизельного палива та бензину, а саме в два рази. Не оминуло подорожання і певних матеріалів та деталей, їх ціна зросла в 1,5-4,6 раз. Зауважимо, що зростання припало і на оплату праці робітників даної сфери. Тому в загальному еквіваленті прибуток підприємства з вивезення сміття не покриває інших затрат, внаслідок чого виникла пропозиція, щодо підвищення цін.

Наголосимо на тому, що харків’яни будуть сплачувати за вищезгадану послугу за новими тарифами вже від початку наступного року.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.