Інформує про події на Сході України

На Кушугумський цвинтар затратять близько 38 мільйонів гривень

372 0

Нещодавно відбулася нарада депутатської комісії під час якої обговорювали питання забезпечення життєдіяльності. Під час засідання виступав керівник Управління масштабного  будівництва Запоріжжя Андрій Бушев.

Таким чином обговорювали проблему, щодо нестачі місць на цвинтарях в кордонах Запоріжжя. Пан Бушев повідомив, що вільна територія залишилася тільки на Кушугумському та кладовищі Святого Миколая. Тому було підтримано пропозицію створити новий погост на території нинішнього Кушугумського цвинтаря на землях Балабінської сільської ради.

Зауважимо, що даний задум був відомий ще у 2017 році. Зараз проект є на експертизі. Андрій Бушев зауважив, що валова сума вищезгаданої роботи буде дорівнюватиме 38 мільйонів гривень. Самий проект розділено на дві частини. Під час першого етапу планується підготувати територію для цвинтаря, модернізувати дороги та тротуари, звести туалети… На все це орієнтовно затратять 25 мільйонів гривень. Другий етап заключає в собі встановлення об’єктів малої архітектури… Зауважимо на тому, що згідно з документацією, зведення нового цвинтаря завершиться через 2 роки.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.