Інформує про події на Сході України

На Луганщині сталася небезпечна перепалка

133 0
На Луганщині сталася небезпечна перепалка

Наголосимо на тому, що сьогодні на пункті пропуску в Станиці Луганської області сталася надзвичайна пригода. Повідомляють, що в даній події є постраждалі.

Таким чином, поблизу контрольного пункту в Станиці виникла суперечка між чоловіками, котрі перетинали лінію розмежування. Очікувавши чергу на перевірку документації, під час зародженого   конфлікту один з чоловіків дістав зі своєї кишені перцевий газовий балончик.  Розлючений громадянин застосував його проти свого опонента.

На дану подію одразу ж відреагували працівники правоохоронних органів. Службовці затримали правопорушника разом з його товаришем. Надалі їх відправили до відділку поліції для подальшої перевірки. Постраждалому була надана перша медична допомога, наразі його стан стабілізувався.

За повідомленням прес-центру поліції відомо, що всі троє громадян являються уродженцями тимчасово окупованої території Луганської області. Постраждалий чоловік мешкає в обласному центрі, а двоє інших молодиків – в Алчевську.

Звернемо вашу увагу на тому, що в районі пункту пропуску «Станиця Луганська» запустили автобус для перевезення пенсіонерів та громадян з обмеженими можливостями.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.