Інформує про події на Сході України

На модернізацію харківських шкіл буде виділено близько 80 мільйонів гривень

912 0
На модернізацію харківських шкіл буде виділено близько 80 мільйонів гривень

Анатолій Бабічев, замісник голови ХОДА під час одного з виступів зауважив, що на реконструкцію шкіл Харківської області зі скарбниці міського бюджету буде надано близько 80 мільйонів гривень. Зауважимо, що близько 23 мільйонів гривень піде на ремонт шкіл саме в місто Харків.

Також пан Анатолій під час свого інтерв’ю додав, що галузь освіти зазнала чималої модернізації та змін. Лише за останній період рівень сфери освіти збільшився в рази. Саме декілька років тому по місту розпочалося створення опорних навчальних закладів. Також великої уваги приділяється підбору вчителів, персоналу, котрі зможуть надавати якісну та кваліфіковану освіту підростаючому поколінню.

Слід додати, що ще від початку 2017 року на Харківщині функціонувало близько 20 опорних закладу, а від початку навчального року ця цифра збільшиться ще на 19 шкіл. У швидкому майбутньому заплановано, що буде збільшена кількість шкільних автобусів. Подейкують, що позначка шкільного транспорту зросте до 60 одиниць. Придбання даного виду транспорту буде здійснене за рахунок державної казни.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.