Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На одного з запорізьких чиновників відкрито адміністративну справу

На одного з запорізьких чиновників відкрито адміністративну справу

495 0
На одного з запорізьких чиновників відкрито адміністративну справу

Один з народних обранців Запорізької обласної державної адміністрації попав під приціл Національної поліції. Причиною розгляду даної справи є недостовірне надання фактів під час складання власної декларації.

Таким чином, правоохоронні органи разом із працівниками Національної поліції виявили ознаки корупційного порушення в діях одного з депутатів. Справа полягала в тому, що чоловік у своїй декларації не вказав про новеньку автівку, ринкова вартість якої досягає більш ніж 650 тисяч гривень.  Купівля була здійснена ще в січні місяці 2018 року, при чому чиновник не квапився розголошувати дану новину. Наголосимо, що мова йде про машину класу «Mitsubishi Outlander» .

Тож, надалі з даного приводу проти чиновника був складений протокол за частиною 2 статті 172-6 кодексу України про адміністративне правопорушення, який був направлений до зали Феміди для його розгляду.

Отже, за підсумком даної справи, рішенням Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя був оголошений вирок у вигляді стягнення з народного обранця штрафу. Дану інформацію було оголошено  прес-центром обласної прокуратури.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.