Інформує про події на Сході України

На охорону Харківського метрополітену затратять 27 мільйонів гривень

708 0

Нещодавно Харківський метрополітен підписав домовленість з компанією «Охоронне агентство «Практик» стосовно надання певних послуг з захисту ціною більш ніж в 27 мільйонів гривень.

Тож на всіх зупинках метро (їх всього 30) буде організовано 2 поста захисту, які функціонуватимуть цілодобово. Дана програма охопить електродепо «Салтівське» та «Московське» у яких буде по три поста захисту, центр відпочинку «Дубовий гай» за якою закріплено два пости оборони… Звернемо вашу увагу на тому, що підприємство «Охоронне агентство «Практик» повинно забезпечувати діяльність трьох груп комунікабельного реагування.

Повідомляють, що термін дії вищезгаданої програми буде тривати від  01.11.18 – 31.12.19. Раніше дану послугу охорони об’єктів метрополітену теж отримало підприємство «Охоронне агентство «Практик». На той час період їхньої діяльності тривав від 01.09.17. – 31.08.18.

Зауважимо, що засновником даної компанії є Валерій Гінцар та Роман Прокопенко. Цим же посадовцям працівники СБУ приписували масштабні заворушення та сутички у Харківський міській раді 20 червня нинішнього року.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.