Інформує про події на Сході України

На потреби української армії від великого бізнесу Харкова було виділено 90 мільйонів гривень

951 0

Від початку 2018 року від підприємств, котрі перебувають на обліку в Харківському управлінні великих платників податків УКРІНФОРМ в державну скарбницю виділено 90 мільйонів гривень військового збору. Дану інформацію повідомляє Харківський Офіс великих платників податків.

Якщо взяти до уваги і зробити аналіз  минулорічного періоду, то постачання зросло більш ніж на 11, 6 мільйонів гривень або на цілих 15 відсотків. До слова, в квітні теперішнього року сплата військового збору становила 23 мільйони гривень.

Зауважимо, що Харківське управління проінформувало, що  збір на фонд війська розпочатий в нашій державі наприкінці літа 2014 року. Це було додатковим джерелом фінансування та допомоги української армії, яка здійснювала воєнні маніпуляції на території антитерористичних дій. Тоді сума збору дорівнювала півтора відсотка.

Тож додамо, що кожен громадянин України, який здобуває офіційну заробітну плату або заповнює декларацію своїх статків може  впевнено заявляти, що матеріально сприяє розвитку армію держави. Закон України передбачає, що з доходів фізичних осіб неодмінно стягується на воєнний збір.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.