Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На потреби Запорізьким школярам було придбано шість новеньких автобусів

На потреби Запорізьким школярам було придбано шість новеньких автобусів

587 0
На потреби Запорізьким школярам було придбано шість новеньких автобусів

Наразі у школярів є нагода для радісної новини. Так вже від початку навчального року будуть функціонувати шість новеньких автобусів, завдяки яким дітлахи з легкістю зможуть добиратися до шкіл.

За останніми даними обласної державної адміністрації Запоріжжя, на днях був проведений аукціон, щодо шести транспортних засобів для сільської місцевості на умовах співфінансування в розмірі 10 мільйонів 350 тисяч гривень. Зауважимо, що від загальної суми, близько 6 мільйонів гривень являються коштами освітньої субвенції, 77 тисяч гривень – останок освітянської субвенції минулих років, понад 4  мільйони гривень виділить Запорізький бюджет.

Зауважимо, що шкільні автобуси дістануться таким населеним пунктам, як: Веселкове, Воскресінське та інші. Таким чином на даний момент більш ніж в 530 населених пунктах в 341 школі користуються можливістю на проїзд понад 12 тисяч дітлахів. Поки  в регіоні зареєстровано 215 шкільних транспортів.

Лілія Гриневич – Міністр освіти та навчання зауважила, що Запорізька область вступає до лав 11 областей, котрі на максимум використовують кошти, які виділені з кишені місцевого бюджету на придбання автобусів. Наголосимо на тому, що тільки в 2018 році на дану програму було надано більш ніж 200 мільйонів гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.