Інформує про події на Сході України

На реконструкцію запорізького аеропорту виділять порядком 600 мільйонів гривень

92 0
На реконструкцію запорізького аеропорту виділять порядком 600 мільйонів гривень

Вже через декілька років запорізький аеропорт зазнає масштабних реконструкціонних змін.

До Запоріжжя з робочим візитом прибув Олексій Гончарук – новообраний президент України. Таким чином, 28 жовтня пан Гончарук завітав до міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Відповідну інформацію було оголошено головою уряду на сторінці в одній із соціальних мереж.

Прем’єр-міністр зазначив, що він провів аналіз нещодавно відремонтованої злітно-посадкової смуги. Окрім цього, чоловік додав, що в майбутньому в аеропорту запрацює новий термінал. Олексій Гончарук додав, що у нього з міністром інфраструктури чималі плани на запорізький аеропорт.

До цього всього пан Гончарук наголосив, що аеродрому Міжнародного аеропорту “Запоріжжя” до 2023 року планують залучити 611 мільйонів гривень.

Звернемо вашу увагу на тому, що 22 жовтня було відновлено роботу міжнародного аеропорту “Запоріжжя”. Окрім цього, угорська авіакоманія Wizz Air в кінці березня 2020 року відкриє 6 рейсів до Європи з запорізького аеропорту. Про це повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці в соціальній мережі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.