Інформує про події на Сході України

На Салтовці мерзнуть діти

2.01K 0

Значне випробування очікує маленьких жителів Харкова. Без опалення залишилась частина житлового масиву Салтовки. Школи та дитячі садочки відчули на собі цю неприємність.

Жителька міста розповідає, про прохання класного керівника її дитини написати записку, щоб дитину відпустили раніше, оскільки в шкільному навчальному закладі відключать опалення.

А в дитячих садочках батьків про відключення опалення було повідомлено лише вранці, коли вони вже привели своїх дітей в дошкільний навчальний заклад.

Ще одна містянка скаржиться на те, що їх вчасно не повідомили. Лише спитали чи діти одягнуті тепло так як не буде опалення. Звісно ж багатьом батькам це не сподобалось, якби інформація була донесена вчасно, вони б просто не повели дітей до дитячого садка, залишили б на родичів або сусідів, або ж не пішли б на роботу а залишились з дітьми. Про те вони просто стали заручниками ситуації. Звісно коли не має можливості залишити дитину з кимось, вона все одно піде до дитсадка. Та про такі форс-мажори потрібно попереджувати заздалегідь, оскільки батьки не розраховували на те, що в приміщення в якому завжди тепло, потрібно кутати своє дитя.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.