Інформує про події на Сході України

На що чекати спортсменам збірної з Паралімпійських ігор?

873 0

На днях стало відомо, що зі скарбниці міського бюджету Запоріжжя буде виділено більш ніж 1,6 мільйонів гривень на підготовку спортсменів до Паралімпійських ігор, коті відбудуться вже 2020 року.

Зауважимо, що на нинішній рік завбачено близько 270 тисяч гривень на потреби спортсменів. Повідомляється, що будуть здійснені корективи в цільовому «Програму покращення фізичної культури і спорту в Запорізькій області на 2017-2021 роки».

Дана ідея була запропонована урядниками сфери юнацтва, фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації. На наступну сесію запорізької ради буде оголошено пропозицію змінити один з параграфів плану для надання проведення навчально-тренувальних та реабілітаційно-спортивних зібрань для спортсменів з вадами здоров’я.

Чиновники запровадили програму з матеріальної підтримки паралімпійців, котрі досягли значних успіхів у спорті, щоб ті в якісних умовах вели тренування до відбіркових етапів Паралімпіади-2020.

Зауважимо те, що нещодавно на розгляд було підняте питання щодо премії спортсменам з обмеженими можливостями. Справа в тому, що паралімпійським спортсменам надавали нагороди з запорізької казни в 2 рази менше чим олімпійським спортсменам.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.