Інформує про події на Сході України

На що зросте ціна на Запоріжжі?

87 0

Нещодавно пролунала інформація про те, що в Укрзалізниці оголосили пропозицію, стосовно підвищення вартості на пасажирські квитки. Відповідне рішення доповів керівник Укрзалізниці Євген Кварцов в інтерв’ю «УНІАН».

Пан Євген наголосив, що у керівництві «УЗ» розмірковують, стосовно збільшення швидкісного парку, а також приміських потягів. До цього всього, чоловік акцентував на тому, що навіть при чималому попиті, пасажирські перевезення залишаються збитковими. Тому найімовірніше за все найближчим часом квитки на залізницю збільшаться ціною.

Окрім цього, мешканців міста попереджають, що до кінця осені нинішнього року подорожчання зазнають хліб, борошно та крупи. Відомо, що злет цін може досягнути більш ніж на 15 відсотків. Такі цифри озвучила Наталія Зарицька – генеральний директор Української аграрної конфедерації.

Прогнозують, що одна одиниця батону коштуватиме до 16 гривень, борошно вищого ґатунку – до 17-18 гривень, а макаронні вироби до 15 гривень. До цього всього наголосили, що знати про себе дасть і гречка, ціна котрої може зрости на 20 відсотків.

Відповідні подорожчання значно вдарять по гаманцях громадян, тому жителі обурені даними новинами.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.