Інформує про події на Сході України

На скільки спустошилася казна запорізького бюджету?

857 0

10 червня відбулося засідання депутатів на рахунок бюджету міста. Таким чином було зауважено, що за перше півріччя нинішнього року 14 КП Запорізької обласної ради принесли прибутку до скарбниці бюджету більш ніж 50 мільйонів гривень.

Не слід забувати й про втрати, які в цьому році дорівнювали понад 11 мільйонів гривень. Було акцентовано, що найбільш збитковим підприємством являється «Облводоканал» заборгованість якого становить 9 мільйонів гривень.

Також в число лідерів комунальних підприємств, котрі завдають збитку бюджету міста можна віднести: « готель «Україна», «Зеленхоз», «Автогосподарство». Наголосимо на тому, що 2 фірми матимуть можливість дотації з бюджету. На почату 2018 року було надано 10 мільйонів гривень на поліпшення ситуації виробництва «Водоконал» та 500 тисяч гривень на усунення заборгованості фірми «Автогосподарство».

Під час засідання пролунала така інформація, що всі без виключення КП, які мають збиток, перш ніж узгодити свої бюджетні розкладки на наступний рік зобов’язані відзвітуватися про план дій, які вони виконували для того, щоб ліквідувати основу заборгованості.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.