Інформує про події на Сході України

На скільки спустошиться гаманець харківських чоловіків 8 березня?

2.13K 0

Святковий ажіотаж наближився і вже потрібно вирішитися з подарунком.

Вже за традицією, підприємці завезли силу-селену квітів на різний колір та смак. Їхню продажу посилюють за день до свята і торгашів, які хочуть …. Продавців букетів можна зустріти майже через кожен метр. Багатьом цікаво дізнатися, на скільки  в святкові дні зростуть ціни. Вже за першими даними відомо, що в порівнянні з минулим роком, вартість в середньому зросла на 10 гривень.

Наприклад крокуси в горщиках обійдуться приблизно в 30 гривень. Символ свята – тюльпани, також не поступаються в ціні. За одну квітку потрібно віддати понад 30 гривень. Але якщо добре пошукати на оптових місцевих базарах, то є можливість придбати один тюльпан за 15 гривень.

Харків’яни обурені. Так принаймні ще два дні тому рози, тюльпани, хризантеми та багато іншої рослинності можна було придбати набагато дешевше.

Жителі Харкова повідомляють, що ще в неділю рози були на 20 гривень дешевше. На передодні святкового ажіотажу їх продають по 50-80 гривень за одиницю. Не першої свіжості букет хризантем обійдеться в 60 гривень, а раніше був за ціною – 30 гривень. Вартість дуже «кусається», наголошують чоловіки.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.