Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » На скільки збагатився бюджет міста завдяки Харківській митниці?

На скільки збагатився бюджет міста завдяки Харківській митниці?

595 0
На скільки збагатився бюджет міста завдяки Харківській митниці?

Тож завдяки силам Харківської митниці було збагачено казну більш ніж на 5 мільйонів гривень завдяки протидії контрабандистів. Таким чином від січня нинішнього року працівники Харківської митниці відкрили понад 2 тисячі 180 справ стосовно недодержань митних  вимог на валовий рахунок близько в 370 тисяч гривень.

Якщо порівняти вищезгадані дані з минулорічним показником то стає явним, що зазначена цифра збільшилася на 1 тисячу 143 справи. Цю інформацію було оголошено прес-центром державної фіскальної служби регіону.

Протягом періоду за вересень нинішнього року була утверджена 371 справа щодо недотримання митних нормативів на валовий рахунок в 1 мільйон 321 тисячі гривень. Якщо провести паралель з вереснем минулого року, кількість розглянутих справ збільшилася на 244. За час від січня по жовтень 2018 року митницею було проаналізовано більш ніж 1550 справ, з яких було стягнуто штрафу на 5 мільйонів 376 тисяч гривень.

Минулого місяця працівниками митниці було розібрано майже 200 справ стосовно митних правил, внаслідок яких було отримано грошової компенсації в сумі 806 тисяч гривень. Наразі ведеться аналіз справ стосовно порушень митних правил за жовтень місяць.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.