Інформує про події на Сході України

На скільки збагатився місцевий бюджет Запоріжжя завдяки сплаті податків?

131 0

Тож лише за останні місяці 2019 року податківці Запорізького регіону сплатили до місцевої казни порядком 2 мільярдів 860 мільйонів грн.

За попередньою інформацією  Валерія Манька – виконувача обов’язки керівника Державної фіскальної служби України Запорізької області відомо, що в зіставленні з 2018 роком, надходження податків зросли на 500 мільйонів грн. До держаної казни було сплачено 1 мільярд 375 мільйонів гривень. Ця позначка теж збільшилася з суміжним періодом минулого року (січень – лютий) на 307 мільйонів грн.

Наголосимо на тому, що від місцевих компаній державний бюджет отримав порядком 320 мільйонів гривень податків на прибуток. Якщо паралельно порівняти грошову суму з минулорічним періодом то зараз казна отримала на 223 мільйонів гривень більше.

Фізичні особи сплатили також чималу кількість податків. Лише цього року було отримано порядком 281 мільйонів гривень, що на 18 відсотків перевищує минулорічні дані.

Завдяки сплаті військового податку громадянами міста, державний бюджет збагатився на 90 мільйонів гривень. Окрім цього запорожці оплатили 36 мільйонів гривень екологічного податку.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.