Інформує про події на Сході України

На території Донецької області розпочато розведення військ

97 0
На території Донецької області розпочато розведення військ

Таким чином, у штабі була надана інформація, про етапи розведення військ поблизу населеного пункту Петрівського. Було оголошено, що відведення військових буде проводитися у районі Петрівського та Богданівки. На дану операцію буде затрачено порядком 3 діб. Відповідну інформацію було оголошено заступником командувача операції ОС Богданом Бондарем.

Окрім цього, звернемо вашу увагу на тому, що з українського боку заплановане відведення порядком 42 військовослужбовців ЗС України. Також покинуть територію вищезгаданих населених пунктів три бойові машини. Додамо, що протягом 25 днів буде проведена операція, стосовно розмінування навколишньої місцевості.

До цього всього, будуть проведені роботи з демонтування фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення в межах визначеної території.

У штабі наголосили, що вразі ворожої атаки бойовиків українські воєнні повернуться на попередні позиції. Наголосимо на тому, що розведення військових можливе завдяки формулі Штайнмаєра.  Після розведення має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.