Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » На території Харкова було оголошено надзвичайний стан

На території Харкова було оголошено надзвичайний стан

55 0
На території Харкова було оголошено надзвичайний стан

Таким чином, з 21 березня по всі території Харківської області було оголошено надзвичайну ситуацію. Даний захід був пов’язаний із сплеском захворювання на коронавірус. Відповідне рішення було ухвалено комісією з питань техногенної небезпеки та надзвичайних станів. Дану інформацію оголошено на офіційній сторінці ХОДА.

На самому початку наради очільник ОДА Олексій Кучер зробив повідомлення, що вже зареєстрований випадок зараження харків’янки на Covid-19. Наголосимо на тому, що на етапі госпіталізації вона перебувала в Київській області, однак на сьогодні виясняється коло людей, з якими вона контактувала. Внаслідок даного випадку на території Харківської області було вирішено запровадження надзвичайного стану.

Зауважимо, що в столицю жінка прилетіла з Франції і до Харкова не приїжджала. Потерпіла виявилася дружиною заступника керівника Харківської облради Володимира Скоробагач.

Повідомляють, що результатом даного указу може бути повна зупинка громадських перевезень в області.

Звернемо вашу увагу на тому, що станом на 22 березня на території України 47 підтверджених випадків зараження коронавірусом, з них 3 випадки – летальні.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.