Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запоріжжі померла працівниця Театру юного глядача через коронавірус

На території Запоріжжі померла працівниця Театру юного глядача через коронавірус

30 0
На території Запоріжжі померла працівниця Театру юного глядача через коронавірус

Наголосимо на тому, що днями пролунала інформація, стосовно смерті працівниці Театру юного глядача  через коронавірус. Дану подію було оголошено прес-центром організації «Індустріалка».

Звернемо вашу увагу на тому, що потерпілою стала Галина Гончарова – дружина заслуженого артиста України Віктора Гончарова. Зазначимо, що 31 березня нинішнього року директор костюмерного відділу  ТЮГу святкувала 70-річчя.

За попередньою інформацією кореспондентів відомо, що жінці стало зле ще наприкінці серпня. Галину двічі направляли на здачу аналізу щодо коронавірусу, однак тест дав негативні результати.

Хвороба прогресувала, внаслідок чого, потерпілу було направлено обласної інфекційної лікарні. Медики одразу ж провели тест на COVID-19, котрий врешті-решт, дав позитивний результат. Жінка боролася за життя, але хвороба виявилася сильнішою, потерпіла померла.

Під час судово-медичної експертизи було зроблено заключення, що у працівниці театру відірвався тромб. Крім Галини Гончарової, COVID-19 підтвердили ще в двох працівників ТЮГу. Їх було терміново госпіталізовано в обласну інфекційну лікарню.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.