Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запоріжжя голова сільради привласнив більше 800 тисяч гривень

На території Запоріжжя голова сільради привласнив більше 800 тисяч гривень

62 0
На території Запоріжжя голова сільради привласнив більше 800 тисяч гривень

Наразі відомо, що правопорушники були затримані, їм була оголошена підозра у скоєнні злочину.

Днями прес-центр СБУ було оголошено про викриття голови селищної ради та керівника будівельної компанії, котрі злочинним шляхом заробили грошей за рахунок реконструкції водозабору.

Наголосимо на тому, що відповідно до контракту, котрий був ухвалений ще в 2018 році, комерційна структура мала виконати ремонтні заходи на валовий рахунок більше ніж 3 мільйони гривень. В ході слідства стало відомо, що чверть грошей, котрі виділені із запорізького бюджету були загарбані. Таким чином, правопорушники вносили завищені дані щодо їх обсягів та вартості.

До цього всього, працівникам правоохоронних органів вдалося вияснити, що деякі роботи й зовсім не виконувалися, а лише були зафіксовані «на папері».

На сьогодні директору було оголошено підозру у  скоєнні злочину за частиною 5 статтею 191 та частиною 1 статтею 366 КК України. Окрім цього, готується підозра голові селищної територіальної громади. Тепер правопорушникам загрожуватиме кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі та конфіскація набутого майна.

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.