Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запоріжжя ліквідовано масштабну контрабанду цигарок з «ДНР» та «ЛНР»

На території Запоріжжя ліквідовано масштабну контрабанду цигарок з «ДНР» та «ЛНР»

10 0
На території Запоріжжя ліквідовано масштабну контрабанду цигарок з «ДНР» та «ЛНР»

Таким чином, прокуратурою Запорізької області було оголошено, що днями було зареєстровано масштабну контрабанду цигарок з окупованих областей України на валову суму в 2 мільйона гривень.

Наголосимо на тому, що слідчій відділ управління Служби безпеки України в Запорізькій області отримав повідомлення про те, що підпільна група людей з Мелітополя реалізує тютюнову продукцію та контрабандними шляхом переміщують її в Запорізьку область з непідконтрольною території Луганської та Донецької областей.

В ході слідства стало відомо, що за 4 адресами було зареєстровано та конфісковано більше ніж 160 ящиків, в котрих було наявно порядком 83 тисячі пачок сигарет. Валова сума контрабанди складала більше ніж 2 мільйона гривень, майже 8500 доларів та приблизно 75 тисяч гривень готівкою. Окрім цього, працівники правоохоронних органів конфіскували комп’ютерну техніку, яку використовували у злочинній діяльності.

Стосовно даного інциденту вирішується питання про оголошення конкретним громадянам підозру у сприянні роботі терористичних організацій, підлеглих і підконтрольних «ЛНР/ДНР».

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.