Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запоріжжя у СІЗО відкрито VIP-камери

На території Запоріжжя у СІЗО відкрито VIP-камери

28 0
На території Запоріжжя у СІЗО відкрито VIP-камери

Наголосимо на тому, що від сьогодні в Запорізькому слідчому ізоляторі запроваджені платні камери ув’язнення.

Отже, під час презентації даних камер було запрошено міністра юстиції України Дениса Малюська. За його попередньою інформацією відомо, що вищезгаданий проєкт запроваджено урядом задля зменшення корупційної складової при розподіленні укладених по камерах і поліпшення умов тримання під вартою. Міністр зауважив, що в слідчих ізоляторах практично обладнанні всі камери з покращеннями.

Окрім цього, щоб процедура отримання камери «покращеного комфорту» була прозорою, встановлено систему відеореєстрації  для моніторингу заповнюваності платної камери. Дана послуга буде наявна в Запорізькому слідчому ізоляторі та у Вільнянській установі виконання покарань №11.

Звернемо вашу увагу на тому, що при наявності у камері трьох ув’язнених, то і оплата повинна надходити з трьох чоловік. Таким чином, вартість оренди – 570 грн з людини, на тиждень – 1990 грн і на місяць – 3410 грн.

Чимало жителів міста обурені даною новиною, так-як умови перебування в камері є досить комфортними, як для людей, котрі відбувають покарання у в’язниці.

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.